Haberler >Televizyon >Çukur 60. son bölüm izle: Şok ölüm! Çukur 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (2. sezon 27. bölüm)Çukur’da şok ölüm!

Haberler >Televizyon >Çukur 60. son bölüm izle: Şok ölüm! Çukur 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (2. sezon 27. bölüm)Çukur’da şok ölüm!

SHOW TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde nefesler tutuldu ve Sena yaşam mücadelesi verirken, Yamaç da onu bulmak için zamanla yarıştı. Ancak Yüzüklü’nün şoke edici hamlesi sonucu Sena hayatını kaybederken, Yamaç ile Mahsun arasındaki yüzleşmede de kaybeden Mahsun oldu.

YAMAÇ İLE MAHSUN ARASINDAKİ DÜELLO SONUCUNDA BERKAY ATEŞ’İN OYNADIĞI MAHSUN, HAYATINI KAYBETTİ!

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde gözler, geçtiğimiz bölümün final sahnesinde Sena’nın karşısına çıkan Yüzüklü’nün nasıl bir plan yapacağına çevrildi. Yüzüklü, Mahsun’u oyuna getirdi. Mahsun’a, Yamaç’ın onun peşinde olduğunu ve bu nedenle Sena’yı evden kaçırdığını söyleyen Yüzüklü’nün son hamlesi, ekran başındakileri soluksuz bıraktı.

Sena’yı su dolu bir akvaryumun içine kapatan Yüzüklü, Yamaç ve Mahsun’u da oyununun içine çekti. Sena’nın ölümle burun buruna geldiğini gören Yamaç, onu kurtarmak için her yolu denedi. Kurtulamayacağını anlayan Sena’nın, Yamaç’a vedası ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİçukurdilan çiçek denizdilan çiçek deniz çukurdilan çiçek deniz çukur dizidilan çiçek deniz oyuncuçukur diziçukur dizisiçukur şok ayrılıkçukur dilan çiçek denizçukur show tv