Nusret’ten sürpriz! O gün bedava…

Nusret’ten sürpriz! O gün bedava…
Nusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleri

Ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 05-18 yaş arası herkese hamburger menünün bedava olacağını açıkladı.

Nusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde jest yaparak restoranlarında kadınları özel menü ile ağırlayan Nusret, Instagram hesabından çocukluk fotoğrafı ile beraber bir duyuru yaptı.

Nusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleri

Okul yıllarından kareler yayınlayan Nusret çocuklara vereceği menünün içeriğini de paylaştı.

Nusret paylaşımlarına, “23 Nisan ulusal egemenlik çocuk bayramına özel olarak 05-18 yaşındaki herkese 23 Nisan günü bütün dünyadaki nusret ve saltbaelerde hamburger, patates kızartması milkshake ve selfie. Siz bizim geleceğimizsiniz hepinizi seviyorum” notunu düştü.

Nusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleri

Nusret bir röportajında şunları söylemişti:

“Annem-babam okuma-yazma bilmiyor. Maddi yetersizliklerden dolayı ben de okuyamamışım. Altıncı sınıf terk. Ama demek ki bir şeyler de varmış ki bende, su satarak, ayakkabı boyayarak iş hayatına atılmışım, 14 yaşında kasaba girmişim. Çırak olarak. Et benim tutkum oldu.”

Nusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleri Nusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleri Nusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleriNusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleri Nusret'ten sürpriz! O gün bedava... - Magazin haberleri