Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe öldü öldü dirildi

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe öldü öldü dirildi
Rıdvan Dilmen, NTV’de yayınlanan programda Fenerbahçe’nin kendi sahasında Sivasspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu. Futbol yorumcusu Dilmen’in açıklamalarından satır başları şu şekilde: “Bize bir şey olmaz eh tehlkeli düşüncedir aslında. Biz düşmeyiz. Sana böyle bir oyun getirir işte. 22 dakika boyunca oyun üstünlüğü Sivasspor’a gitti”

“Öyle bir telaş var ki”

“Fenerbahçe’de öyle bir telaş var ki sanki çaylak bir takım. Çalışmazsan stres olur. Bu kadar çaylak oyun oynamak Fenerbahçe gibi bir çınara yakışmıyor. Puan durumunu geçtim, maçı da kazanırsınız onu da geçtim bu telaş nedir. Fenerbahçe’nin sakinliğe ihtiyacı var, sakin oyuncuya ihtiyacı var. Bunlar kim? Roman…Skrtel topu alıyor veriyor kırmızılara. Topu sakin oyuncularla oynayacaksınız” “Fenerbahçe, evinde oynadığı son 2 maçta direğin içinden döndü. Rize maçında penaltı, burada oyunu da kaybetmişti ama 2. golü buldu. Son 10 dakikalık bölümlerde 4 puan geldi. Ersun hocanın sağlığından endişe ediyorum, sağlığına dikkat eder ama kolay bir şey değil. Ersun hocanın 2-1’den sonraki hali beri ürküttü”

“Fenerbahçe taraftarı damga vurdu”

“Fenerbahçeliler adına unutulamayacak bir sezon geçiyor. Ali Koç’ta, 3 teknik direktör de, oyuncular da dahil olmak üzere hiçbiri değil ama Fenerbahçe taraftarı bu sezona damga vurmuştur. Mehmet Ekici de, Mehmet Topal da, Ersun Yanal da, Ali Koç da bana başarılıyım demesin, Fenerbahçe taraftarı bu takımı tutuyor”